ART / Lithographs / Litograph in colors 10177097
nr 1017 7097
Lisa Netz
(f. 1936), Sverige
Lisa Netz (b. 1936), Rosor på stol, 101/250, sheet: 61 x 50,
LITOGRAPH IN COLORS, Lisa Netz (f. 1936), Rosor på stol, 101/250, bladets mått: 61 x 50
Lisa Netz, Swedish painter, born 1936.
SEK 350
Monday February 8 2016
at 19:04:10
100 kr
200 kr
250 kr (Robot)
300 kr